Search

Archive for the ‘Οι εκπαιδευτικοί μας’ Category

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2015-16

 

Γούτση Θεοδώρα - Διευθύντρια Καθημερινά
Α1 τμήμα- Πετρίδου Ανθούλα 1η Παρασκευή του μήνα 12.45-12.25μ.μ
Α2 τμήμα- Τραψιώτη Πετρούλα 1η Πέμπτη του μήνα 10.45-11.30μ.μ
B1 τμήμα ?Καπετανάκη Ευμορφία 1η Πέμπτη του μήνα 11.45-12.25π.μ
Β2 τμήμα ? Καράμπελα Παναγιώτα 1η Τετάρτη του μήνα 12.35 ? 13.15μ.μ
Β3 τμήμα – Δημητριάδου Ζωή 1η Τρίτη του μήνα 11.45 ? 12.25π.μ
Γ1 τμήμα ? Λαμπριανίδου Συμέλα 1η Δευτέρα του μήνα 11.45 ? 12.25π.μ
Γ2 τμήμα ? Παπαδοπούλου Μαρίνα 1η Πέμπτη του μήνα 10.15 ? 11.00π.μ
Δ1 τμήμα ? Λώτη Παναγιώτα 1η Πέμπτη του μήνα 10.00-10.45π.μ
Δ2 τμήμα ?  Σιδεροπούλου Αγνή 1η Παρασκευή του μήνα 11.45 ? 12.25π.μ
Δ3 τμήμα ? Σιδηροπούλου Ελένη 1η Παρασκευή του μήνα 10.00-10.45π.μ
Ε1 τμήμα ?Μητροπούλου Ολυμπία 1η Τετάρτη του μήνα 10.00 ? 10.45π.μ
Ε2 τμήμα ? Ανδρέου Νικόλαος 1η Δευτέρα του μήνα 10.00 ? 10.45μ.μ
Ε3 τμήμα –  Αντωνίου Γεώργιος 1η Παρασκευή του μήνα 11.45-12.30π.μ
Στ1 τμήμα ? Κουτζιαμπασόπουλος Αντώνιος 1η Πέμπτη του μήνα 9.00 ? 9.45 π.μ
Στ2 τμήμα ? Τουτουντζίδης Παύλος 1η Δευτέρα του μήνα 10.45-11.30 π.μ
Σ.Ω. – Τζέμης Παναγιώτης ? (Β1, Στ2, ΟΛ) 1η Τρίτη του μήνα 12.30 ? 13.15μ.μ
Σ.Ω. – Μαραντίδου Καλλιόπη 1η Τρίτη του μήνα 11.30-12.25π.μ
Αγγλικά- Τέτου Γραμματή (Δ1,Δ2, Ε1,Ε2,Στ1,Ολ) 1η Τετάρτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Αγγλικά  – Σαμαρά Ιωάννα (Α1, Β) 1η Δευτέρα του μήνα 11.45-12.30π.μ
Αγγλικά? Μπάκη Ελένη 1η Τρίτη του μήνα 11.45-12.30π.μ
Γαλλικά ? Παντελίδου Μαρία (Ε,Στ) 1η Πέμπτη του μήνα 11.45-12.30μ.μ
Γερμανικά ? Μπράντη Ανθία (Ε,Στ) 1η Πέμπτη του μήνα 11.45 – 12.30μ.μ
Γερμανικά ? Σολάκογλου Δημήτριος (Στ΄) 1η Πέμπτη του μήνα 11.45 – 12.30μ.μ
Φυσική Αγωγή – Τσιούχας Δημήτριος 1η Δευτέρα του μήνα 10.00-10.45π.μ
Φυσική Αγωγή - Μιχαηλίδου Ελένη 1η Δευτέρα του μήνα 10.45-11.30π.μ
Μουσικής - Σαρακαστιάνος Αντώνιος (Στ2, Γ, Α2) 1η Τετάρτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Μουσικής – Κυρατζόπουλος Κων/νος (Στ1, Α2) 1η Τρίτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Φυσική Αγωγή ? Σταυρίδης Αθανάσιος 1η Τετάρτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Μουσικής – Κουρκούλη Ειρήνη (Β,Δ,Ε,Στ) 1η Τετάρτη του μήνα 11.45-12.25π.μ
Πληροφορικής ? Ζιακάκης Βασίλειος (Α2,Β,Γ,Δ,Ε) 1η Πέμπτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Πληροφορικής ? Παπαζήσης Δημητριος (Α1,Στ) 1η Τετάρτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Εικαστικά :  Ανδρονίκη Τσατάλη (Στ1, Ε1,Δ1, Γ1, Γ2) 1η Δευτέρα του μήνα 9.30-10.00π.μ
 Εικαστικά :  Σαραντοπούλου Μαρία 1η Δευτέρα του μήνα 10.45-11.30π.μ
Θεατρικής Αγωγής : Ορφανίδου Λουκία 1η Δευτέρα του μήνα 9.15-10.00π.μ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ 2014-15

Γούτση Θεοδώρα – Διευθύντρια Καθημερινά
Α1΄τάξη- Καπετανάκη Ευμορφία 1η Τρίτη του μήνα 10.45 ? 11.30π.μ
Α2΄τάξη- Καράμπελα Παναγιώτα 1η Τετάρτη του μήνα 12.35
Α3΄τάξη ? Δημητριάδου Ζωή 1η Παρασκευή του μήνα 10.45-11.30π.μ
Β1΄τάξη ? Παπαϊωάννου Μαρία 1η Παρασκευή του μήνα 10.00 ? 10.45π.μ
Β2΄τάξη – Βασιλειάδου Αλεξία 1η Τετάρτη του μήνα 9.00-9.40π.μ
Γ1΄τάξη ? Αντωνίου Γεώργιος 1η Παρασκευή του μήνα 11.45 ? 12.25π.μ
Γ2΄τάξη ? Παπαδοπούλου Μαρίνα 1η Τετάρτη του μήνα 11.00 ? 11.30π.μ
Γ2΄τάξη ? Σιδηροπούλου Ελένη 1η Τετάρτη του μήνα 10.00-10.45π.μ
Δ1΄ τάξη ? Λώτη Παναγιώτα 1η Δευτέρα του μήνα 11.45 ? 12.25π.μ
Δ2΄ τάξη ? Μητροπούλου Ολυμπία 1η Πέμπτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Δ3΄ τάξη ? Σιδεροπούλου Αγνή 1η Δευτέρα του μήνα 11.45 ? 12.25π.μ
Ε1΄ τάξη ? Κουτζιαμπασόπουλος Αντώνιος 1η Τρίτη του μήνα 10.00 ? 10.45π.μ
Ε2΄ τάξη –  Πετανίδης Δημήτριος 1η Τρίτη του μήνα 10.00 ? 10.45π.μ
Στ1΄τάξη ? Ανδρέου Νικόλαος 1η Τρίτη του μήνα 10.45 ? 11.30π.μ
Στ2΄τάξη ? Παπαδοπούλου Μαρία 1η Παρασκευή του μήνα 10.00-10.45π.μ
Σ.Ω. – Τσαμήτρος Ηλίας ? (Δ1, Δ3, Στ2, ΟΛ) 1η Πέμπτη του μήνα 12.35-13.15
Σ.Ω. – Φίκατα Αικατερίνη ? (Α1, Α3, Β1, Γ1, Δ2) 1η Παρασκευή του μήνα 11.30-12.25
Αγγλικά- Τέτου Γραμματή (Γ1,Γ2,Δ1,Ε1,Στ2,Ολ) 1η Τρίτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Αγγλικά  – Σαμαρά Ιωάννα (Α2, Β1, Δ2) 1η Πέμπτη του μήνα 10.30-11.30π.μ
Αγγλικά? Μπάκη Ελένη (Α1,Α3,Β2,Γ3,Δ3,Ε2,Στ1,ΟΛ) 1η Πέμπτη του μήνα 10.45-11.45π.μ
Γαλλικά ? Βαβούρα Δέσποινα (Ε,Στ) 1η Παρασκευή του μήνα 10.00-11.00π.μ
Γερμανικά ? Ράντσιου Σωτηρία (Ε,Στ) 1η Πέμπτη του μήνα 8.20-9.00π.μ
Γερμανικά ? Σολάκογλου Δημήτριος (Στ΄) 1η Πέμπτη του μήνα 8.20-9.00π.μ
Φυσική Αγωγή – Τσιούχας Δημήτριος 1η Πέμπτη του μήνα 10.00-10.45π.μ
Φυσική Αγωγή - Μιχαηλίδου Ελένη 1η Πέμπτη του μήνα 11.45-12.25
Φυσική Αγωγή ? Μουταφίδου Ειρήνη 1η Τετάρτη του μήνα 10.45-11.30
Μουσικής – Ιορδανίδου Παρθένα (Α,Β,Γ,Δ,Ε,Στ) 1η Δευτέρα του μήνα 10.45-11.30π.μ
Πληροφορικής ? Δελιοπούλου Μαρία(Α,Β,Γ,Δ,Ε) 1η Παρασκευή του μήνα 10.45-11.30π.μ
Πληροφορικής ? Καλαμάτας Κων/νος (Α2,Στ) 1η Τετάρτη του μήνα 10.45-11.30π.μ
Εικαστικά :  Ζήση Μαρία (Ε2, Στ2) 1η Δευτέρα του μήνα 9.15-10.00π.μ
 Εικαστικά :  Κωστοπούλου Παρασκευή 1η Παρασκευή του μήνα 9.00-9.45π.μ
Θεατρικής Αγωγής :  Κυργιαφίνη Μαρία 1η Δευτέρα του μήνα 9.15-10.00π.μ

Διδακτικό Προσωπικό σχ. έτους 2012-13

 

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΔΕΧΕΤΑΙ

1.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΓούτση Θεοδώρα

-

Καθημερινά

2.

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣΠετανίδης Δημήτριος

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

1η Τετάρτη

του μήνα 

12.30-13.15 

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΔΕΧΕΤΑΙ

1.

Πεχλιβανίδου Ευαγγελία

Α1

 1η Δευτέρα του μήνα

10.45-11.30 

2.

Παγούρα Σταυρούλα

Α2

1η Τετάρτη του μήνα 

10.45-11.30 

3.

Θεοδωράκη Αικατερίνη

Α3

 1η Τετάρτη του μήνα

10.45-11.30 

4.

Καπετανάκη Ευμορφία

Β1

 1η Τετάρτη του μήνα

11.45-12.25 

2.

Βασιλειάδου Αλεξία Αλεξάνδρα

Β2

1η Παρασκευή 

10.45-11.30 

3.

Παπαδοπούλου Χριστίνα Ελισάβετ

Β3

1η Δευτέρα του μήνα 

 10.00-10.45

4.

Λώτη Παναγιώτα

Γ1

 1η Τετάρτη του μήνα 10.00-11.00 

5.

Σιδεροπούλου Αγνή

Γ2

 1η Πέμπτη του μήνα

12.30-13.15 

6.

Σιδηροπούλου Ελένη

Δ1

1η Τρίτη του μήνα 

10.00-10.45 

7.

Σπυροπούλου Ιωάννα

Δ2

 1η Τρίτη του μήνα

10.45-11.30 

8.

Λαμπριανίδου Συμέλα

Ε1

 1η Πέμπτη του μήνα

11.45-12.25 

9.

Μηρτσέκη  Βασιλική

Ε2

 1η Τετάρτη του μήνα

10.45-11.30 

10.

Μητροπούλου Ολυμπία

Ε3

1η Δευτέρα του μήνα 

10.00-11.30 

12.

Τσαμήτρος Ηλίας

ΣΤ1

1η Τρίτη του μήνα 

10.00-10.45 

13.

Κουτζιαμπασόπουλος Αντώνιος

Στ2

1η Τρίτη του μήνα 

10.00-10.45 

14.

Αντωνίου Γεώργιος

Συμπλήρωση 

Ωραρίου

 1η Τρίτη του μήνα

 10.45-11.30
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΔΕΧΕΤΑΙ

15.

Τέτου Γραμματή (Γ1,Δ2,Ε1,Ε3,ΣΤ1)

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

1η Παρασκευή του μήνα 

10.00-10.45 

16.

Σαμαρά Ιωάννα (Γ2,Δ1,Ε2,ΣΤ2,ΟΛ)

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

1η Τετάρτη του μήνα 

11.30-12.30 

17.

Καπέτης Χρυσόστομος (Β1,Β2,Β3)

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

1η Πέμπτη του μήνα 

10.45-11.30 

18.

Κωστράκη Ηρώ

ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ

1η Πέμπτη του μήνα

14.00-14.45 

19.

Τσιούχας Δημήτριος (Γ,Δ,Ε3,ΣΤ1)

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1η Πέμπτη του μήνα 

 10.00-10.45

20.

Μιχαηλίδου Ελένη (Α,Β,ΣΤ2)

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 1η Τρίτη του μήνα

 10.45-11.30

21.

Κουκουτέγου Κατερίνα (Ε1,Ε2)

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1η Τρίτη του μήνα 

 10.00-10.45

22.

Ιωαννίδου Ελισάβετ (Δ,Ε,ΣΤ)

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΚΑΙ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

1η Παρασκευή του μήνα 

11.00-11.45 

23.

Ιορδανίδου Παρθένα )Α,Β, Γ, Ε2)

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

 1η Τετάρτη του μήνα

 09.00-10.45

24.

Μπράντη Ανθία (Ε,ΣΤ)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

1η Τρίτη του μήνα 

 11.30-12.30

25.

Βουλιουβάση Ελένη (Ε)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

1η Τρίτη του μήνα 

09.40-10.30 

26.

Δημοπούλου Μαρίνα (ΣΤ1)

ΓΑΛΛΙΚΗΣ

1η Τρίτη του μήνα 

11.30-12.30 

27.

Καραμπεϊδου Σοφία (Α1)

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

 1η Παρασκευή του μήνα

 12.30-13.15

28.

Τσολάκος Ευάγγελος (Α,Γ,Δ,Ε,ΣΤ)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

1η Παρασκευή του μήνα 

09.00-10.00 

29.

30. 

Κελεσίδου Σόνια (Β1,Β2,Β3)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 1η Τρίτη του μήνα

 10.45-11.30

 

 

Διδακτικό Προσωπικό σχ. έτους 2011-12

ΣΤΕΛΕΧΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΑΞΗ

ΔΕΧΕΤΑΙ

1.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Γούτση Θεοδώρα

ΠΕ-70

-

Καθημερινά

2.

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Πετανίδης Δημήτριος

ΠΕ-70

Ε1

1η Τετάρτη

10.00-10.45

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΑΞΗ

ΔΕΧΕΤΑΙ

1.

Καπετανάκη Ευμορφία

ΠΕ-70

Α1

1η Πέμπτη

10.45-11.30

2.

Βασιλειάδου Αλεξία Αλεξάνδρα

ΠΕ-70

Α2

1η Παρασκευή

10.00-10.45

3.

Παπαδοπούλου Χριστίνα Ελισάβετ

ΠΕ-70

Α3

1η Δευτέρα

10.00-10.45

4.

Θεοδωράκη Αικατερίνη

ΠΕ-70

Β1

 1η Πέμπτη  11.45-12.25

5.

Σιδεροπούλου Αγνή

ΠΕ-70

Β2

1η Τρίτη

10.45-11.30

6.

Σιδηροπούλου Ελένη

ΠΕ-70

Γ1

1η Τρίτη

9.00-9.45

7.

Κουμπατή Φανή

ΠΕ-70

Γ2

1η Τρίτη

11.45-12.25

8.

Λώτη Παναγιώτα

ΠΕ-70

Δ1

1η Δευτέρα

10.00-10.45

9.

Αντωνίου Γεώργιος

ΠΕ-70

Δ2

1η Δευτέρα

11.45-12.25

10.

Μητροπούλου Ολυμπία

ΠΕ-70

Δ3

1η Δευτέρα

11.00-12.30

11.

Κουτζιαμπασόπουλος Αντώνιος

ΠΕ-70

Ε2

1η Πέμπτη

10.00-10.45

12.

Τσαμήτρος Ηλίας

ΠΕ-70

ΣΤ1

1η Τρίτη

10.45-11.30

13.

Μηρτσέκη  Βασιλική

ΠΕ-70

Στ2

1η Τρίτη

10.00-10.45

14.

Λαμπριανίδου Συμέλα

ΠΕ-70

Συμπλήρωση 

Ωραρίου

1η Δευτέρα

 10.45-11.30

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΑΞΗ

ΔΕΧΕΤΑΙ

15.

Τέτου Γραμματή

ΠΕ-06

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

1η Δευτέρα

12.30-13.30

16.

Σαμαρά Ιωάννα

ΠΕ-06

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

1η Δευτέρα

9.00-10.00

17.

Παπαδοπούλου Ρωξάνη

ΠΕ-06

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

1η Τρίτη

14.00-14.30

18.

Τσιούχας Δημήτριος

ΠΕ-11

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1η Πέμπτη

10.00-10.45

19.

Μιχαηλίδου Ελένη

ΠΕ-11

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1η Δευτέρα

11.45-12.25

20.

Πριμικίδου Κων/να

ΠΕ-11

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1η Παρασκευή

9.00-9.45

21.

Ιορδανίδου Παρθένα

ΠΕ-16

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

1η Τετάρτη

11.30-12.15

22.

Δημητρίου Κων/νος

ΠΕ-16

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

1η Παρασκευή

11.45-12.25

23.

Αβραμίδου Δήμητρα

ΠΕ-32

ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Τετάρτη

10.45-11.30

24.

Καρατόλιος Δημήτριος

ΠΕ-19

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

1η Τετάρτη

11.00-11.45

25.

Ψαρά Ελένηhttp://users.sch.gr/epsaraemail: epsara@sch.gr

ΠΕ-20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

1η Τετάρτη

11.30-12.30

Links: