ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΟΝΕΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023
Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Μετά τη διαμόρφωση του εβδομαδιαίου ωρολογίου προγράμματος, σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα των ενημερωτικών συναντήσεων των εκπαιδευτικών του σχολείου μας με τους γονείς/κηδεμόνες. Σας παρακαλούμε να προτιμάτε τις συγκεκριμένες ώρες των συναντήσεων συμβάλλοντας με τον τρόπο αυτό στην εύρυθμη λειτουργία του σχολείου μας. Σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσετε με έναν εκπαιδευτικό σε διαφορετική ημέρα και ώρα, παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε νωρίτερα με τη Διευθύντρια του Σχολείου (τηλ. 2331023332) για να ορίσετε την κατάλληλη ώρα συνάντησης. Το πρόγραμμα των συναντήσεων έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου μας, Σε περίπτωση που γίνουν κάποιες τροποποιήσεις κατά τη διάρκεια της σχ. χρονιάς θα μπορείτε να ενημερώνεστε από εκεί (http://12dim-veroias.ima.sch.gr/newpage).
Σας εφιστούμε την προσοχή σας αναφορικά με την υπομονή και τη διακριτικότητα καθώς κατά τη διάρκεια των ενημερωτικών συναντήσεων λειτουργεί και το ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.
Γούτση Θεοδώρα – Διευθύντρια | Καθημερινά | Τηλεφωνικά ή μέσω email |
Α1 τμήμα – Ντίκου Μαρία | 2η Τρίτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Α2 τμήμα – Γεωργούδη Χριστίνα | 3η Τετάρτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Β1 τμήμα- Γκιουλέκα Δέσποινα | 3η Τρίτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Β2 τμήμα- Καπετανάκη Ευμορφία | 4η Πέμπτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Γ1 τμήμα – Παπαδοπούλου Μαρία | 3η Τετάρτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Γ2 τμήμα – Λώτη Παναγιώτα | 1η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Δ1 τμήμα – Τραψιώτη Πετρούλα | 3η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Δ2 τμήμα – Παπαϊωάννου Μαρία | 1η Τετάρτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Δ3 τμήμα – Αντωνίου Γεώργιος | 4η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Ε1 τμήμα – Καρβουνά Θεολογία | 1η Τρίτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Ε2 τμήμα – Αργυρίου Σοφία | 2η Τρίτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Στ2 τμήμα – Ολοήμερο _ Σιδηροπούλου Ελένη | 4η Τετάρτη του μήνα | 13.20-14.00 |
ΣΤ1 τμήμα – Κωτούλα Σπυριδούλα | 3η Πέμπτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Αγγλικά- Σαμαρά Ιωάννα (Β1, Β2,Γ2,Δ2,Ε1, Στ, Ολοήμερο) | 1η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Αγγλικά – Κολίτσα Αικατερίνh (Α1,Α2,Γ1, Δ1,Δ3,Ε2) | 1η Τετάρτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Γαλλικά – Παντελίδου Μαρία (Ε’ ) | 1η Πέμπτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Γερμανικά – Μπράντη Ανθία (Ε, Στ) | 1η Πέμπτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Φυσική Αγωγή – Τσιούχας Δημήτριος (Α2,Β2,,Γ2,Δ3,Ε2,Στ2) | 2η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Φυσική Αγωγή – Σταυρίδης Αθανάσιος (Α1,Β1,Γ1,Δ1,Δ2,Ε1,Στ1) | 2η Πέμπτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Μουσικής – Κουρκούλη Ειρήνη (Α, Β, Γ, Δ, Ε, Στ) | 4η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Πληροφορικής – Μανωλάκης Χρήστος (Α,Β,Γ,Δ,Ε, Στ) | 4η Τρίτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Εικαστικών:_- Αναστασίου Αικατερίνη (Α,Β,Γ,Δ,Ε, Στ) | 3η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Θεατρική Αγωγή – Κυπαρισσόπουλος Χρήστος (Α,Β,Γ,Δ, Ολοήμερο) | 1η Παρασκευή του μήνα | 13.20-14.00 |
Ολοήμερο Σ.Ω – Γιαννακοβίτου Βασιλική (Α1, Β2, Στ1, Στ2, Ολοήμερο | 2η Δευτέρα του μήνα | 13.20-14.00 |
Ολοήμερο Σ.Ω – Μητροπούλου Ολυμπία (Ε2, Στ2, ολοήμερο) | 1η Τρίτη του μήνα | 13.20-14.00 |
Ολοήμερο Σ.Ω – Μαραντίδου Καλλιόπη | 3η Παρασκευή του μήνα | 13.20-14.00 |