Ενδοσχολική επιμορφωτική ημερίδα για τους/τις εκπαιδευτικούς του 12ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας

Αγαπητοί/ές γονείς/κηδεμόνες του 12ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας

Σας ενημερώνουμε πως την Δευτέρα 20 Μαϊου 2019 θα πραγματοποιηθεί στη σχολική μας μονάδα ενδοσχολική επιμορφωτική ημερίδα με τίτλο «Προβλήματα συμπεριφοράς και αντιμετώπισή τους». Η επιμορφωτική ημερίδα διοργανώνεται από τον Συντονιστή Εκπαιδευτικού Έργου Γεώργιο Μακαρατζή και τη Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Ευαγγελία Μπούτσκου του 3ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας σε συνεργασία με τον Σύλλογο Διδασκόντων του 12ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας.

Για τον λόγο αυτό στο 12ο Δημοτικό Σχολείο ΔΕΝ θα γίνουν μαθήματα στις 20/05/2019.

Μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικά στο παρακάτω έγγραφο:  ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΓΟΥΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ