ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 7ου ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Μετά τη λήξη του 7ου Μαθητικού Συνεδρίου,  της μεγαλύτερης μαθητικής επιστημονικής διοργάνωσης της Κεντρικής Μακεδονίας,  ο Περιφερειακός Διευθυντής Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κ. Μακεδονίας με έγγραφό του, το οποίο απέστειλε στις διευθύνσεις των σχολείων, ευχαριστεί όλους  όσους συμμετείχαν σε αυτή τη διοργάνωση: Τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς που αποτέλεσαν  την ψυχή του συνεδρίου, τους Σχολικούς Συμβούλους και τους υπευθύνους ? τεχνικούς των ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ  Κεντρικής Μακεδονίας για την στήριξή τους στη διοργάνωση αυτή. Μπορείετε να διαβάσετε αναλυτικά το έγγραφο παρακάτω.

Με τη σειρά μας, η Διευθύντρια και το διδακτικό προσωπικό του σχολείου μας, συγχαίρουμε τους μαθητές/τριες της Ε΄και της Στ΄τάξης του σχολείου μας, που συμμετείχαν στο συνέδριο, και τους/τις καθηγητές Πλροφορικής, κ. Δελιοπούλου Μαρία και κ.Καλαμάτα Κων/νο για την συμμετοχή τους στο συνέδριο και τη στήριξη και καθοδήγηση των παιδιών μας.

AΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 7ου Μαθητικού Συνεδρίου (έγγραφο Περιφερεακού Δ/ντή Κ. Μακεδονίας)

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΓΟΥΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ