3ος Μαθητικός Διαγωνισμός Ζωγραφικής: «Ο Τριπόταμος, το ποτάμι της Βέροιας»

Ο Σύλλογος «ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ» διοργανώνει διαγωνισμό ζωγραφικής με θέμα το ποτάμι της πόλης μας. Απευθύνεται σε παιδιά που φοιτούν το σχολικό έτος 2018-2019 στην Τετάρτη, Πέμπτη και Έκτη δημοτικού.

Ο Διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Μαΐου 2019 στην Οδό Εβραίων Μαρτύρων δίπλα στη Γέφυρα Καραχμέτ 11:00 με 13:00, όπου θα έχουν τοποθετηθεί τραπέζια και καρέκλες.

Από τις 09:00 έως και τις  11:00 π.μ. θα υπάρχει η δυνατότητα περιήγησης παιδιών και συνοδών δίπλα στο ποτάμι με σημείο εκκίνησης στο χώρο στάθμευσης (δημοτικό πάρκινγκ) δίπλα στη Γέφυρα Θερμοπυλών (παζαριού).

Οι αιτήσεις θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά στον σύνδεσμο που ακολουθεί: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ, (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf54Siw9pKOLuSDzZ3rk85BKRDM_5bCaWUDfPNYtCCYDLoUHQ/viewform?vc=0&c=0&w=1)

Διαβάστε αναλυτικά ΕΔΩ: Διαγωνισμός_ 2019

Δείτε την αφίσα ΕΔΩ: ΑΦΙΣΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2019