Βράβευση διακριθέντων μαθητών-τριών σε αθλητικές, πολιτιστικές κ.α. εκδηλώσεις από την Ιερά Μητρόπολη Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας

Σας ενημερώνουμε ότι η Ιερά Μητρόπολη Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας, στο πλαίσιο των «Παυλείων», διοργανώνει τελετή για τη βράβευση όσων μαθητών/τριών διακρίθηκαν κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά.

Σύμφωνα με έγγραφο της Ιεράς Μητρόπολης, παρακαλούνται οι Διευθυντές/τριες των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν ηλεκτρονικά την Διεύθυνσή μας, το αργότερο έως τις 10/6/2019, σχετικά με τους μαθητές/τριες που διακρίθηκαν σε περιφερειακό, πανελλήνιο ή παγκόσμιο επίπεδο και να συμπεριλάβουν ονοματεπώνυμο μαθητή, είδος διάκρισης και τηλέφωνο επικοινωνίας.

Για το λόγο αυτό παρακαλούνται όσοι μαθητές/τριες διακρίθηκαν σε κάποιο είδος διάκρισης να ενημερώσουν τη Διευθύντρια του Σχολείου ώστε με τη σειρά της να ενημερώσει την Μητρόπολη για τη βράβευση.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΓΟΥΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ