ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ

Δήμου Βέροιας

12o 12/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

(ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ με σύμβαση μίσθωσης έργου ορισμένου χρόνου του 12ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας)

Η Σχολική Επιτροπή Α/θμιας Εκπ/σης Δήμου Βέροιας ανακοινώνει ότι :

Πρόκειται να προσλάβει καθαρίστρια για το 12ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας για το υπόλοιπο χρονικό διάστημα του Σχολικού Έτους 2016-2017.

Έργο της προσληφθείσας θα είναι ο καθαρισμός των αιθουσών διδασκαλίας, καθώς και όλων των κοινοχρήστων χώρων (αίθουσα πολλαπλών χρήσεων, γραφεία, προαύλιο, τουαλέτες) της παραπάνω Εκπαιδευτικής Μονάδας.

Η σύμβαση μίσθωσης έργου που θα υπογραφεί, θα αφορά το διάστημα από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης μέχρι τις 30/06/2017.

Οι ενδιαφερόμενοι για τις θέσεις αυτές, πρέπει να υποβάλλουν σχετική αίτηση από τις 01/09/2016 έως και τις ../09/2016 τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 09:00 μέχρι 13:00, συνοδευόμενη από τα παρακάτω δικαιολογητικά:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

1. Αίτηση ενδιαφερόμενου
  2. Βεβαίωση μόνιμης κατοικίας
  3. Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
  4. Αντίγραφο φορολογικής δήλωσης (Ε1) ή εκκαθαριστικό.
  5. Κάρτα ανεργίας  (σε περίπτωση ανεργίας και του/της συζύγου να προσκομίζεται και η κάρτα ανεργίας αυτού).
  6. Φωτοαντίγραφο της Αστυνομικής Ταυτότητας ή διαβατηρίου (άδεια παραμονής)

Για την επιλογή του εργαζόμενου ορίστηκε Τριμελής Επιτροπή , η οποία απαρτίζεται από τους:

α) Κουλουριώτης Διονύσης
β) Ζιάκας Κων/νος
γ) Χολέβα Όλγα

Έργο της Επιτροπής θα είναι να εξετάσει τα δικαιολογητικά για την πρόσληψη καθαρίστριας του Σχολείου.

Ο πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής θα συγκαλέσει συνεδρίαση για την επικύρωση των αποτελεσμάτων.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να απευθύνονται στη Διεύθυνση του Σχολείου, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες. (Τηλ. 23310 23332)

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΗΣ Α΄/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ