Συνδρομή Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, Μαθήματα χορού και σκακιού

Βέροια 8/10/2015

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι η φετινή συνδρομή για τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων ορίστηκε στα 10? για κάθε οικογένεια ανεξάρτητα από τον αριθμό των παιδιών που φοιτούν στο σχολείο. Την συνδρομή μπορείτε να την πληρώσετε στα μέλη του Συλλόγου που θα βρίσκονται από τη Δευτέρα 12/10/2015 μέχρι και την Πέμπτη 15/10/2015 στο χώρο του σχολείου κατά τη διάρκεια του μεγάλου διαλείμματος (9:40 ? 10:00).

Δευτέρα, Τρίτη και Πέμπτη τα μέλη του Συλλόγου θα είναι στο σχολείο και το πρωί μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι.

Επίσης βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι και φέτος στο σχολείο μας θα λειτουργήσουν:

1) τμήματα εκμάθησης σκακιού σε συνεργασία με τον Σκακιστικό Όμιλο Βέροιας. Οι γονείς που επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή για τα παιδιά τους, παρακαλούνται να προσέλθουν στο σχολείο την Τετάρτη 14/10/2015 και ώρα 16:30μ.μ. για να συνεννοηθούν με τον υπεύθυνο δάσκαλο.

2) τμήματα εκμάθησης παραδοσιακών χορών με υπεύθυνο τον γυμναστή κ.Σταυρίδη Σάκη. Οι γονείς που επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή για τα παιδιά τους παρακαλούνται να προσέλθουν στο χώρο του σχολείου την Τετάρτη 14/10/2015 και ώρα 17:00μ.μ για να συνεννοηθούν με τον υπεύθυνο.

Φιλικά,

το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων