12ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας

Δ/νση: Πιερίων 10   59100 ΒΕΡΟΙΑ

Τηλ. /Fax: 2331023332

e-mail: 12dimver@sch.gr

Σας καλωσορίζουμε στο ιστολόγιο του σχολείου μας

Ο χώρος αυτός δημιουργήθηκε για να αποτελέσει ένα βοήθημα στην καθημερινή εκπαιδευτική πράξη. Αναγνωρίζοντας τα σύγχρονα δεδομένα που δημιουργούνται στην εποχή της τεχνολογίας και της ανάπτυξης και στην προσπάθειά μας να συμβαδίζουμε με αυτά αναβαθμίζοντας ακόμη περισσότερο το σχολείο μας και βελτιώνοντας ποσοτικά και ποιοτικά την επικοινωνία μας με τους γονείς/κηδεμόνες και τους μαθητές/τριες δημιουργήσαμε αυτή την ιστοσελίδα.

Μέσα από αυτή μπορείτε να ενημερώνεστε για κάθε δραστηριότητα του σχολείου μας, τα προγράμματα που υλοποιούνται κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά, τις εκπαιδευτικές επισκέψεις μας καθώς και άλλα θέματα που αφορούν τη λειτουργία του σχολείου μας.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Γούτση Θεοδώρα